KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15618193

nr 1561 8193

Eva Holmér Edling

(f. 1942), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 276/320. Bildmått: 23x24,5, yttermått inklusive ram: 44x42 cm

Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare född i Stockholm 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:23:48

Eva Holmér Edling

Läs mer om Eva Holmér Edling